Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Uczennica skoczowskiego ZSTiO otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W poniedziałek 17 grudnia 2018 roku w Auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej, odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Dyplomy wręczał Śląski Wicekurator Oświaty Jacek Szczotka wraz z Dyrektorem Delegatury w Bielsku Białek Tomaszem Kowalikiem.

Wśród stypendystów znalazła się uczennica Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie  Jagoda Dawidczyk z klasy 3 Technikum ucząca się w zawodzie Fototechnik.

Uroczystość uświetnił występ wokalny uczniów tamtejszego Zespołu Szkół, którzy w ramach przerw między wręczaniem kolejnych stypendiów wykonywali przy akompaniamencie pianina partie wokalne.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest przyznawane uczniom szkół ponadgimnazjalnych, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, zdobyli najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki. Serdecznie gratulujemy Jagodzie dotychczasowych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją