Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Wiele się dzieje w przedszkolu w Międzyświeciu

Początek roku szkolnego rozpoczął się w przedszkolu w Międzyświeciu bardzo intensywnie. „W zdrowym ciele zdrowy duch” - to temat, który będzie towarzyszył przedszkolakom przez cały rok. Co miesiąc będą odkrywać nowe dyscypliny (tym razem były to różnorakie „skoki”), świetnie się bawiąc, a za osiągnięte sportowe sukcesy otrzymają medale.

Wrzesień to miesiąc adaptacji oraz nauka samodzielności i zasad bezpieczeństwa. Poza tym, że codzienne zajęcia są bardzo ciekawe dla dzieci są często utrwalane na świeżym powietrzu w ogrodzie przedszkolnym i na spacerach.

20 września odbyło się wielkie święto – Dzień Przedszkolaka. Kotki, Biedronki i Misie doskonale bawili się przy muzyce oraz delektowali się słodką przekąską.

Święto Pieczonego Ziemniaka to coroczna, jesienna okazja do spotkania się całych rodzin w ogrodzie przedszkolnym i spędzenia czasu na dobrej zabawie i pysznym jedzeniu. Pogoda i dobre humory dopisały.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.