Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Wielki sukces Polakow w Izraelu

W miniony weekend (6-7.12) w Jerozolimie odbył się prestiżowy bieg na dystansie ultramaratońskim (80km oraz 50km) w ktorym uczestniczyli reprezentanci Polski, zawodnicy z Krakowa oraz mieszkanka Cieszyna Adriana Klappholz i Mariusz Miśkiewicz z Mnicha. Mariusz Miśkiewicz, okazał się najszybszym biegaczem 80-kilometrowego HUM w Nahal Refaim Park.

Trasa przez organizatorów biegu została określona jako w połowie techniczna, a przede wszystkim wymagająca i przeznaczona jedynie dla doświadczonych biegaczy. Na ukończenie wyzwania ultramaratończycy mieli 16 godzin. Mariusz Miśkiewicz potrzebował na to jedynie 9 godzin 2 minut i 16 sekund. Na najwyższym stopniu podium stanęła też Adriana Klappholz, w biegu na dystansie 50 km zajęła w Jerozolimie wysokie 9 miejsce open. Na mecie zameldowała się w czasie 6:35:19, z blisko 25-minutową przewagą nad kolejną rywalką. 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-12-14 11:33:36
daras: Gratulacje !
2018-12-14 20:15:02
akto26: gratulację
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.