Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Wirtualne Święto Niepodległości w Międzyświeciu

102 rocznica Święta Niepodległości na pewno zostanie na długo zapamiętana z uwagi na trudny czas zarazy i związanych z nią ograniczeniach. Pomimo tego, w tych niecodziennych warunkach utrudnionych kontaktów międzyludzkich, postanowiliśmy w Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu pomimo wszystko świętować, choć zdalnie. W tym roku bardziej niż kiedykolwiek wcześniej ważne jest wspólne świętowanie i nieustanne stwarzanie przyjaznej atmosfery wspólnoty, solidarności i poczucia bezpieczeństwa.              

 W szkole powstała biało-czerwona gazetka okolicznościowa, podejmująca temat tego pięknego święta, a nadto zorganizowaliśmy konkurs on-line,  jednego dnia, na najlepiej odśpiewany nasz Hymn Narodowy. Uczniowie na portalu społecznościowym mieli się dzielić swoim wykonaniem. Bezkonkurencyjna okazała się interpretacja Hymnu Piotrka Stasia, który zagrał na trąbce.

Mamy nadzieję, że stworzenie symbolicznej wspólnoty wokół tego święta doda członkom naszej szkolnej społeczności otuchy i pozwoli choć z dala poczuć się nieustannie jej częścią.  

 

 

 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.