Wisenne granie na Orliku w Skoczowie

We wtorek 13 maja 2014 r. na boisku przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie odbył się coroczny Wiosenny Turniej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych „ORLIK 2012”.

W turnieju uczestniczyło pięć drużyn. Po zaciętej walce na najwyższym stopniu podium stanęli chłopcy z Pierśća, którzy w meczu o 1 miejsce pokonali reprezentację Pogórza 3:1. Na miejscu trzecim uplasowało się Gimnazjum nr 1 ze Skoczowa. W drużynie zwycięskiej zagrali: T. Wilczek, C. Ferfecki, B. Mojeździk, M. Młynarczyk, Ł. Pala, F. Chmiel, W. Oczadły, Sz. Kupka i Ł. Strządała. Opiekunem drużyny był pan Jarosław Dębinny.

Dla wszystkich uczestników turnieju przygotowana była kiełbaska z grilla. Uczestnicy turnieju otrzymali również pamiątkowe koszulki, a najlepsze drużyny nagrody.

Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie „Wrzos” działające przy ZST i O w Skoczowie, a nad właściwym przebiegiem czuwali nauczyciele wychowania fizycznego. Poczęstunek i nagrody ufundowane były dzięki wsparciu Banku Spółdzielczego w Skoczowie i Gminie Skoczów.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją