Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Wspomnień czar w wiślańskim Liceum

Odwiedzaj swoje wspomnienia – napisał Adam Zagajewski. To właśnie uczynili uczniowie jednej z klas Liceum Ogólnokształcącego im. P. Stalmacha w Wiśle, spotykając się po dziesięciu latach od zdania matury. Zapytani przez dawną wychowawczynię, co zapamiętali z pobytu w Stalmachu, wymienili m. in.: wyjazd do Rumunii w ramach wymiany międzynarodowej, wycieczki klasowe, kulig, zimową spartakiadę, program studniówkowy, rekwizyt na lekcji wychowawczej, wizytę chóru u osób niepełnosprawnych, pogawędki w szatni, rogaliki ze szkolnego sklepiku, poszczególnych nauczycieli. O sentymencie do minionych lat świadczy z pewnością miła atmosfera spotkania, serdeczne rozmowy i chęć kolejnego zjazdu. Przytoczony wiersz Zagajewskiego kończy cytat, który mogliby przekazać sobie nawzajem dawni uczniowie i ich wychowawczyni: To są twoje wspomnienia, których nie zapomnisz aż do końca życia.źródło:
dodał: autor

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-09-02 21:05:23
USK Nieruchomości Urszula Kubista: Fajne dzieciaki Aż miło popatrzeć, że wcale sie nie zmienili Jedynie trochę dorośli :))
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.