Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Wykłady interpersonalne oraz prelekcja o bezpieczeństwie w Pogórzu

W dniu 09.grudnia Stowarzyszenie Przyjaciół Pogórza przy wsparciu Sołtysa oraz Dyrektora ZSP nr 5 w Pogórzu zorganizowało już po raz kolejny wykłady oraz prelekcję pod nazwą „ Bezpieczni w domu i w szkole” przypominając o bezpieczeństwie na drodze a także o zagrożeniach w życiu codziennym oraz wykłady na temat odkrywania własnej tożsamości oraz nabywanie lepszych kompetencji społecznych przez pokonywanie barier komunikacyjnych. Oprócz uczniów uczestniczyli w tym wydarzeniu nauczyciele oraz Pani Sekretarz Gminy Beata Macura. Prowadzącym był Ireneusz Korzonek a wykłady poprowadzili : Naczelnik WRD KPP w Cieszynie nadkom. Jarosław Puchałka, Rewirowy z Straży Miejskiej w Skoczowie Jan Bednarz oraz Maciej Duda.

Podczas tego wydarzenia wszystkie dzieci szkolne otrzymały breloczki odblaskowe oraz plany lekcji a przedszkolaki dodatkowo kamizelki odblaskowe, które będą wykorzystane podczas spacerów oraz zabaw na świeżym powietrzu.

Wydarzenie to dofinansowane jest dzięki wsparciu z projektu Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Rady Sołeckiej.

Dziękuję organizatorom oraz uczestnikom za udział

Sołtys wsi Pogórze

Mariusz Rodenko

źródło:
dodał: autor

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-01-15 14:27:34
ciotka matylda: Rozdawnictwo kamizelek i breloczków to pieniądze wyrzucone w błoto. Proszę sprawdzić ile ludzi nosi te gadżety? Ksiądz rozdaje, gmina rozdaje, niby wszystko jest Oki ale po zmroku piesi te wszystkie gadżety zostawiają w szufladzie! Dopiero jak dochodzi do tragedii to sobie przypominają, że dostali od wielebnego czy gminy taki badziew. Wieczorem zaś mają wszystkich w d....pie, kierujący ma ich widzieć i koniec!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.