Zawody Narciarskie o Puchar Lolka

W mroźny poniedziałek 26 lutego na stoku Klepki w Wiśle Malince odbyły się czwarte "Zawody Narciarskie o Puchar Lolka" organizowane przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie.

Na zawody narciarstwa alpejskiego przyjechali uczniowie, rodzice, dziadkowie i rodzeństwo. W sportowych zmaganiach wzięło udział ponad 70 uczestników. Po rozgrzewce na stoku rozpoczęła się rywalizacja na trasie slalomu. Na najlepszych zawodników czekało 6 kompletów nagród w postaci pucharów i medali.

Zwycięzcami poszczególnych  kategorii zostali: dziewczęta klas 1-3 - Hanna Duda, Oliwia Ziebura, Antonina Rakus; chłopcy klas 1-3 - Olaf Gesing, Aleksander Kukla, Aleksander Machej; dziewczęta klas 4-7 - Laura Gilman, Kamila Gilman, Sonia Czyż;   chłopcy klas 4-7 - Szymon Ogiegło,Cezary Machej, Konrad Kozieł;   rodzice i opiekunowie - Marcin Machej, Wojciech Cichowlas, Sergiusz Kozubek;    rodzina - Cezary i Marcin Machej, Igor i Michał Greń, Laura i Piotr Gilman.

Dekoracja odbyła się u podnóża stoku Klepki.

Organizatorzy, pani Izabela Steciuk i pan Kornel Rakus, dziękują za pomoc w zorganizowaniu zawodów Dyrekcji szkoły, Radzie Rodziców, Państwu Kamyczkom i rodzicom, którzy pomagali podczas rozgrywania zawodów.

źródło:
dodał: autor
Komentarze
0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.