Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Zielono nam w SPTE!

Szkoła Podstawowa Towarzystwa Ewangelickiego otrzymała dofinansowanie na remont i wyposażenie pracowni przyrodniczej!

W  marcu wzięliśmy udział w konkursie zorganizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach „Zielona Pracownia 2019” na projekt szkolnej pracowni nauk przyrodniczych.  Pani Renata Mróz - nauczycielka przyrody i biologii obliczała, przymierzała,  puszczała wodze fantazji, przelewała swoją wizję na papier, wypełniała dokumenty i wszystko tak pięknie na ostatni guzik dopięła, że pod koniec kwietnia dowiedzieliśmy się, iż jesteśmy wśród laureatów konkursu.

W piątek 14 czerwca wzięliśmy udział w uroczystym rozdaniu promes w Muzeum Śląskim w Katowicach. Po gali przedstawiciele samorządu - Wiktoria i Bartek poszerzali i sprawdzali swoją wiedzę podczas warsztatów i konkursów przygotowanych przez harcerzy, Lasy Państwowe, Śląski Ogród Zoologiczny i inne instytucje i organizacje związane z przyrodą. Oczywiście skupieni byli na zadaniach i wyzwaniach przyrodniczych, ale nie spuszczali z oka promesy. Z zadania wywiązali się wyśmienicie - wraz z panią Renatą dowieźli najistotniejszy dokument do szkoły.

W czasie wakacji rozpocznie się remont i mamy nadzieję, że we wrześniu uczniowie naszej szkoły będą się uczyć przyrody i biologii w pięknej i dobrze wyposażonej pracowni.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-06-18 10:05:10
Tustela: - no proszę - bardzo szczytna inicjatywa i cel , brawo Pani Renato,brawo Karolina i Bartek, a i każdy grosz się przyda, starajmy się chronić ten świat jak tylko się da :), a bez dobrej edukacji ani rusz :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.