Znak widoczny - tuje obcięte !

Przyjechali Panowie obcieli tuje / za ogrodzeniem na prywatnej posesji , nie pytając /, sprawę załatwili i pojechali.... ważne, że znak widać. Takich znaków przybyło ostatnio , więc uwaga kierowcy noga z gazu !

Czytaj: Znak drogowy, brak wyobraźni>>>

źródło:
dodał: autor

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-01-15 19:39:06
gość: Właściciel posesji na której ktoś wyciął tuje ma nielegalnie zbudowane ogrodzenie od strony drogi. Na tej ulicy ogrodzenie zgodnie z opinią Skoczowskiego MZD posadowić można minimum 2 metry od krawędzi jezdni, w opisywanym przypadku ogrodzenie znajduje się 80 cm od krawędzi jezdni. Panie afiz nie drąż Pan tematu bo jeszcze MZD czy tam Starostwo każe sąsiadowi płot rozebrać.
2015-01-18 11:40:51
gość: Co do legalności: - ktoś może mieć decyzję na dowolne minimum od krawędzi jezdni (wydawana na indywidualną i uzasadnioną prośbę), - być może płot powstał zanim powstała tam droga lub zapis o minimalnej odległości. - są jeszcze inne możliwości że rozwiązanie przedstawione na fotografii jest w pełni legalne. Marcepan - radzę więcej wstrzemięźliwości w ocenie bez cienia wątpliwości - chyba że masz na to dowody, których w komentarzu nie przedstawiłeś. Wiele osób wie gdzie przedstawiony na fotografii znak stoi i jest to łatwe do weryfikacji. P.S. Nie mam nic wspólnego z przedstawionym ogrodzeniem ani znakiem :)
2015-01-18 22:31:37
gość: Jeżeli płot i tuje stoją w pasie drogowym, mieli prawo wyciąć aby uwidocznić znak (dobrze że tylko tuje). Co wiem to wiem i więcej nic nie powiem, bo jeszcze na prawdę facetowi płot rozbiorą. Pozdrawiam i bez urazy.
2015-01-22 14:06:57
gość: Panie Marcepan - Gówna Pan Wiesz! kickic dobrze napisał/a. Jeżeli ogrodzenie powstało przed aktualnym planem zagospodarowania, to nic nie mogą z nim zrobić. To samo tyczy się stawiania samego znaku. Tylko debile mogły tak postawić znak. Panie Marcepan - ogól się Pan!
2015-01-23 08:39:04
gość: Aleś Pan chamem poleciał Panie Gulasznikofff, mimo wszystko pozdrawiam.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją