Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

ZSGH w Wiśle stawia na praktyczną wiedzę! Olimpiada "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"

Olimpiada Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych

19 marca 2021 roku odbył się etap wojewódzki olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. ZSGH w Wiśle reprezentowała Joanna Bednarczyk z klasy 2E, która zakwalifikowała się do rozgrywek wojewódzkich, zdobywając w etapie szkolnym z testu maksymalną liczbę punktów.

To duży sukces ponieważ konkurencja była ogromna. W etapie szkolnym olimpiady wzięło udział ponad 14 tysięcy uczniów z 754 szkół z całej Polski. Zadaniem uczniów było rozwiązać test on-line z wiedzy o ubezpieczeniach społecznych. Pytania dotyczyły całego obszaru ubezpieczeń społecznych – od zasiłków po emerytury i zasady rozliczeń z ZUS. Oprócz wiedzy niezbędna była też umiejętność zdalnej pracy z wykorzystaniem aplikacji komputerowych.

Celem Olimpiady jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Olimpiadę zorganizował Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.