Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

50 lat po maturze....

12 września grupa 18 absolwentów TME z rocznika 1965 - 1970 wybrała się na spotkanie wspomnieniowe na Górę Chełm. Część z nas nie widziała się szmat czasu, część spotyka się co roku na " pogaduchy " przy dobrym jedzeniu i piwie. Zawsze jest kapitalna atmosfera a opuszczając spotkanie zawsze umawiamy się na kolejne, za rok. Sobotnie spotkanie było szczególne, bo szczególna była okazja. W maju 1970 roku skończyliśmy edukację w TME jako elektromechanicy i zaliczyliśmy egzamin dojrzałości. Patrząc wstecz na czas, który tak szybko nam umknął, widzimy się w tamtym czasie jako młodzi, piękni i mądrzy ludzie a dziś ? Zbliżamy się do siedemdziesiątki, nie ma z nami 11 kolegów i koleżanki, ale młody duch ciągle nas nie opuszcza. I niech tak zostanie !

źródło:
dodał: autor

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-09-26 19:01:39
sioma51: Na zdjęciu : w górnym rzędzie od lewej : E. Pszczółka i M. Kolek w drugim rzędzie od lewej : T. Rek, J. Siemasz, R. Janik, J. Pocha, T. Uchyła, E. Sztefek, J. Szweblik, Fr. Jamróz w pierwszym rzędzie od lewej : Cz. Giemza, W. Morawiec, Ł. Macura ( Mitręga ), A. Kajzar ( Kędziera ), M. Tomaszczyk, E. Raszyk, H. Podżorska ( Glajcar ), Z. Gutmajer
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.