Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Badania profilaktyczne na terenie Domu Pomocy Społecznej Konwentu Bonifratrów w Cieszynie

W piątek, 29 maja 2020 roku w Domu Pomocy Społecznej Konwentu Bonifratrów w Cieszynie odbędą się badania wymazowe pracowników na obecność wirusa SARS-CoV-2. Akcja prowadzona jest we współpracy ze Śląskim Urzędem Wojewódzkim w Katowicach i Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Cieszynie i ma charakter profilaktyczny. Wprowadzone jeszcze w marcu ograniczenia dotyczące funkcjonowania mieszkańców i personelu oraz reżim sanitarny przyniosły efekt w postaci braku jakichkolwiek symptomów choroby na terenie placówki warto jednak potwierdzić ten stan profesjonalnymi badaniami.

Dom Pomocy Społecznej Konwentu Bonifratrów w Cieszynie zapewnia całodobowe wsparcie 116 mieszkańcom – przewlekle psychicznie chorym mężczyznom. W dobie pandemii zarówno mieszkańcy jak i kadra z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością włączyli się w przygotowanie Domu na funkcjonowanie w sytuacji kryzysowej, jaką jest choroba zakaźna.

Jeśli chcesz wspomóc działalność Bonifratrów i personelu w zapewnieniu bezpiecznych, godnych warunków życia osób dotkniętych chorobą, niepełnosprawnością i często wykluczeniem – możesz to zrobić zostając wolontariuszem w Domu Pomocy Społecznej Konwentu Bonifratrów w Cieszynie, Pl. Londzina 1 lub działającego na naszym terenie hospicjum dla osób dotkniętym chorobą nowotworową. Możesz też pomóc dokonując wpłaty na rzecz Fundacji Bonifraterskiej (KRS 0000134759)

Nr konta bankowego: 77 1440 1231 0000 0000 0965 4402 z dopiskiem „Cieszyn”

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.