Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Beskidzka 5 w obiektywie


Dla wielu Turystów od zawsze najpopularniejszą pamiątką z pobytu w Beskidach były i są osobiście wykonane zdjęcia. Ponieważ bardzo dużo takich zdjęć zawiera w sobie nie tylko ciekawe kadry, walory artystyczne i uchwycenie wyjątkowych sytuacji, należy się tymi zdjęciami podzielić z innymi i pokazać, że nie trzeba być profesjonalnym fotografem, by zrobić ładne, ciekawe, a nawet wyjątkowe zdjęcie Beskidów.


W ubiegłym roku redakcja Magazynu Turystyki Beskidzkiej Beskidtrek ogłosiła konkurs fotograficzny, który dotyczył Beskidów jako całości. Tym razem konkurs organizowany jest wspólnie z Gminami Beskidzkiej 5 i dotyczy wyłącznie terenów Beskidzkiej 5 ze względu na ogłoszoną przez MTB Beskidtrek inicjatywę „Rok 2011 z Beskidzką 5”.


Rozpoczął się sezon wakacyjny i urlopowy, więc wszystkich odwiedzających Beskidzką 5, którzy zrobili tam zdjęcia serdecznie zapraszamy do zaprezentowania swoich prac! Wzorem ubiegłorocznego konkursu, nadesłane zdjęcia będą umieszczane w specjalnej galerii konkursowej na stronie internetowej www.beskidtrek.pl. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe (sprzęt i akcesoria turystyczne), dyplomy, a także nagrody specjalne ufundowane przez Gminy Beskidzkiej 5 oraz przewodniki ufundowane przez Oficynę Wydawniczą Rewasz. Do konkursu zapraszamy każdego bez względu na wiek i umiejętności fotograficzne. Bystre oko, refleks, a czasem całkowicie przypadkowa sytuacja mogą być bowiem uznane za tak duże walory zdjęcia, iż warsztat jego wykonania nie będzie priorytetem.


Zdjęcia na konkurs można nadsyłać od dnia 4 lipca 2011 roku do dnia 31 października 2011 roku. Więcej informacji na temat konkursu pod numerem telefonu 660 069 833 adresem e-mail: magazyn@beskidtrek.pl.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.