Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Co działo się ciekawego w lutym Przedszkolu Nr 4 w Skoczowie

 Dzieci z naszego przedszkola wybrały się w lutym do Teatru Elektrycznego na sztukę "Niesamowita wyprawa lewej skarpetki". Celem wyjścia było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych emocji.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki przygotowały w swoich grupach specjalny dla nich program artystyczny: recytowały okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały również dla swoich ukochanych dziadków drobny upominek.

9 lutego obchodziliśmy Dzień Pizzy. Dzieci dowiedziały się z jakiego kraju wywodzi się pizza oraz jak należy przygotować ciasto.

14 lutego był dla przedszkolaków prawdziwym, czerwonym dniem miłości, przyjaźni i życzliwości.

21 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Dzieci tego dnia miały okazję przebrać się za różnych bohaterów z bajek i nie tylko. Na balu można było spotkać: wróżki, księżniczki, biedronki, policjantów i wiele innych postaci. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytmie największych dziecięcych przebojów, a także brały udział w najróżniejszych konkurencjach. Karnawałowa atmosfera na długo pozostanie w pamięci naszych pociech.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.