Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

DROGA DO WIEDZY NIE ZNA GRANIC – MALAGA W HISZPANII

Od 5 lutego do 25 lutego 2023 r. grupa uczniów kształcąca się na kierunku TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH W ZESPOLE SZKÓŁ PRZYRODNICZO - TECHNICZNYCH W MIĘDZYŚWIECIU realizuje trzytygodniową praktykę zawodową w Maladze w Hiszpanii. Jest to możliwe dzięki uzyskanej Akredytacji z programu Erasmus+ na lata 2021-2027.

Głównym celem projektu mobilności uczniów jest doskonalenie kształcenia i szkolenia zawodowego umożliwiającego zdobycie przez nich unikalnego doświadczenia i umiejętności zgodnych z wymogami zawodu oraz potrzebami  rynku pracy. Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie mają szansę nabyć nową wiedzę oraz umiejętności zawodowe w międzynarodowym środowisku pracy. Doskonalić umiejętność porozumiewania się w języku obcym, szczególnie branżowym. Zdobyć doświadczenie zawodowe w zagranicznym przedsiębiorstwie, a co za tym idzie zwiększyć w przyszłości swoje szanse na zatrudnienie.

Praca za granicą to skok na głęboką wodę, a, jak wiadomo, tylko wychodząc poza strefę komfortu, można w życiu osiągnąć wymarzone cele. Doświadczenie zdobyte na stażu za granicą to nie tylko ważny punkt w CV, to przede wszystkim ważny punkt w życiu. To nowe znajomości i doświadczenia, nowe sytuacje, nowe smaki, zapachy, zwyczaje i tradycje. To niezapomniane wspomnienia i nauka, i znajomości, których nigdy nikt nie odbierze.

„Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę”

                                                         Barbara Lasoń koordynator projektu

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.