Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Dzień Edukacji Narodowej w SPTE

Co prawda oficjalna nazwa tego święta to Dzień Edukacji Narodowej, ale wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej Towarzystwa Ewangelickiego mówią po prostu: Dzień Nauczyciela i doskonale wiedzą, że jest to okazja do podziękowania wszystkim nauczycielom za ich pasję, ciekawe lekcje, uśmiech, pomocną dłoń, cierpliwość i wyrozumiałość. Uczestnicy kółka teatralnego klas starszych, pracujący pod okiem pani Alicji Czauderny, postanowili uczcić ten dzień, stwarzając nauczycielom okazję do uśmiechu i zaprezentowali przedstawienie z przymrużeniem oka.

Okazało się, że w naszym gronie pedagogicznym drzemią ogromne pokłady poczucia humoru i zarówno nauczyciele jak i uczniowie podczas występu młodych aktorów zaśmiewali się do łez. Trudy zawodu pedagoga uświadomił nam sam Albert Einstein, przypomnieliśmy sobie, jak to było podczas nauki zdalnej (brrrr…), poznaliśmy tez różne typy uczniowskie, z którymi nauczyciele muszą sobie radzić na co dzień. A wszystko to podane z domieszką żartu i humoru. Było pysznie!

A.C.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.