Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

DZIEŃ OTWARTY W SPTE

Za namiw Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej Towarzystwa Ewangleickiego. Na naszych gości czekało kilka atrakcji. Najpierw, na sali gimnastycznej uczniowie z kółka tanecznego zaprezentowali dwa układy taneczne. Potem rodzice zostali na spotkaniu z panią dyrektor, a dzieci radosnym krokiem udały się piętro niżej, aby wziąć udział w zabawie. Był kolorowy spadochron, tor przeszkód, przeróżne klocki, bransoletki z koralików, origami z kółek i sadzenie kwiatków. We wszystkim pomagali nasi nauczyciele i uczniowie ze starszych klas. Z uśmiechem na twarzy, a czasem z zamyśloną, pełną skupienia minką nasi goście pokonywali poszczególne stacje zadaniowe, zbierając odznaki.

Jeśli ktoś nie mógł być wtedy z nami, to nasze drzwi i tak są nadal otwarte. Nabór do klasy pierwszej jeszcze trwa. Zawsze można nas odwiedzić lub zadzwonić – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

M.G.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.