Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Głuchy emeryt i my

Skoczowskie Stowarzyszenie Głuchych realizowało zajęcia z projektu „Głuchy emeryt a codzienne życie”.   Celem prowadzonych warsztatów jest wspieranie grup samopomocy i innych inicjatyw w zakresie wsparcia dla osób w wieku emerytalnym.

     Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2022.

   Jak zwykle na początku zajęć przypomnieliśmy o środkach bezpieczeństwa w czasie covidu i po pandemii oraz o bhp w trakcie zajęć. Obejrzeliśmy przygotowaną prezentację multimedialną „Co mogą emeryci”, gdzie w dowcipny sposób, na zdjęciach i rysunkach pokazano jakie zajęcia są ogólnie dostępne dla osób na emeryturze. Jest tego sporo i myślimy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

   Później odbyło się spotkanie integracyjne z okazji Dnia Kobiet. Nasz wice-prezes wręczył kwiaty i czekoladki uczestnikom zajęć. Przy pysznym posiłku spędziliśmy czas na miganiu i cieszyliśmy się możliwością wspólnego spędzenia czasu..

Jeden z członków Stowarzyszenia, Paweł obchodził 50 urodziny. Złożyliśmy mu serdeczne życzenia|, a przyniesiony przez Pawła tort był smacznym dodatkiem do naszej uroczystości.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.