Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Judo Skoczów – kolejne sukcesy!

Rewelacyjny występ zanotowali judocy „Sparty” w drugim turnieju z cyklu International Judo League, który 2 marca 2019 r. odbył się w Jaśle. Wiele walk zawodników ze skoczowskiego klubu kończyły piękne ippony, co pozwoliło naszej drużynie zająć III miejsce drużynowo wśród 57 klubów startujących w turnieju!

Do Jasła zjechało się ponad 500 zawodników z Polski, Czech, Słowacji, Ukrainy, Mołdawii i Węgier! Z „Akademii Sparta” ze Skoczowa wystartowało 13 reprezentantów, którzy zdobyli 13 medali i 3 miejsca punktowane!

Trzech dwunastoletnich zawodników z klubu zostało zgłoszonych w dwóch kategoriach wiekowych i walczyli ze starszymi od siebie zawodnikami, co nie przeszkodziło im w zdobyciu medali!

- Jan Kolondra zdobył dwa złote medale w U13 kat. wag. 31kg oraz w U15 kat. wag.34kg!

- Anna Muras wywalczyła I miejsce w U13 kat. wag. 44kg oraz III miejsce U15 kat. wag.44kg!

- Szymon Staniek zajął I miejsce w U13 kat. wag. 46kg oraz III miejsce w U15 kat. wag.46kg!

- Helenka Wątorek 5 miejsce U11 kat. wag. 31kg;

- Dawid Staniek 7 miejsce U17 kat. wag. 60kg.

Bardzo dobra postawa zawodników pozwoliła awansować klubowi na 4 miejsce w ogólnym rankingu International Judo League, a indywidualnie wielu zawodników „Sparty” znajduje się w czołówce ligi!

Zawodnicy KS „Akademia Sparta” trenują pod okiem Przemysława Kolondry w salce judo w SP nr 8 w Skoczowie.

Serdecznie gratulujemy imponujących osiągnięć zarówno zawodnikom, jak i trenerowi!