Kolejny udany start Cieszyńskiego Kyokushin

W dniu 12 listopada 2022r. w Czerwionce-Leszczynach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Rybnickiego Karate Kyokushin z udziałem 27 klubów i około 250 zawodników. Cieszyński Klub Karate Kyokushin zdobył osiem medali: trzy złote, trzy srebrne i dwa brązowe - wszystkie medale zostały wywalczone w kumite.
Cieszyński Klub reprezentowało 13 zawodników: Wiktoria Urbanek, Maja Urbanek, Bibianna Olszar, Maksymilian Wojtas, Adam Sieradzki, Adam Szydłowski, Lena Santarius, Kamila Kozłowska, Karolina Wachholz, Odyseusz Matysiak, Aaron Ostrowski, Jan Sieradzki i Karolina Mruszczyk.
Złoty medal zdobyli:
Maja Urbanek – wszystkie walki wygrała przed czasem,
Maksymilian Wojtas – również wszystkie walki wygrał przed czasem, z tym że wystarczyło mu na to 25 sekund,
Lena Santarius – sięgnęła po złoty medal pokonując cztery rywalki.
Srebrne medale zdobyli: Adam Szydłowski, Jan Sieradzki, Karolina Mruszczyk.
Brązowe medale wywalczyli: Wiktoria Urbanek i Adam Sieradzki.
Sędzią z ramienia Cieszyńskiego Klubu był Dariusz Kubica. Kierownikiem ekipy był Bogdan Kubica.
Gratulujemy zawodnikom osiągniętych rezultatów i jak zawsze dziękujemy rodzicom za wsparcie i pomoc.
Start zawodników klubu był współfinansowany ze środków Miasta Cieszyna i Elektrometalu Cieszyn.