Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Logistycy i turyści z SOIZ zakończyli staż w Irlandii

Szkoła Organizacji i Zarządzania w Cieszynie już po raz piąty realizuje unijny projekt związany ze stażami zagranicznymi dla swojej młodzieży. Projekt  pt. „STAŻE ZAGRANICZNE  UCZNIÓW  SOIZ” jest finansowany  z funduszy Unii Europejskiej w ramach program Erasmus+ „ Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego”. 

W ramach tego projektu 18 uczniów technikum kształcących się w zawodzie: technik logistyk oraz technik organizacji turystyki brało udział w programie przygotowawczym, w ramach którego odbyły się zajęcia z native speakerem i nauczycielami języka angielskiego, warsztaty z  psychologiem oraz warsztaty zawodowe.

W terminie od 16.05 do 27.05 uczniowie odbyli staż w Irlandii w turystycznej miejscowości Galway, gdzie zdobywali nowe kompetencje zawodowe.

Uczniowie zwiedzili również stolicę Irlandii oraz mieli możliwość zobaczenia słynnych Moherowych Klifów.

Dla wszystkich uczniów SOiZ praktyki zagraniczne w Irlandii były przygodą życia. Umożliwiły im rozwijanie kompetencji zawodowych, osobistych i językowych w praktyce, a także pozwoliły poszerzyć horyzonty myślowe. Praktyki te to świetny start na europejskim rynku pracy.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-06-05 16:23:39
koszenila6: Lepiszcze na zagranicę dla młodzieży. A co z granicą dobra i zła, którą w tej "szkole" wyznacza wspierany odgórnie mobing, psychodeliki i zbestwienie? Może jeszcze warsztaty pt. Wyrzuć sumienie - w torbie lżej - Mulawka z Żerańską mogą poprowadzić.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.