Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej

Parafia Ewangelicka w Szczyrku tak jak piłkarze, przygotowywała się do specjalnych nabożeństw w czasie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej . Mieliśmy odprawić 4 nabożeństwa ekumeniczne w czasie trwania Mistrzostw Europy ze Słowem Bożym i pięknymi pieśniami wielbiącymi Boga i po każdym nabożeństwie chcieliśmy rozdawać dzieciom piłki. Przygotowania parafii rozpoczęły się już na początku marca i zaczęliśmy zbierać piłki na te nabożeństwa, bo to też troszkę trwa - jednak informacja o coronavirusie nam przerwała projekt i piłkarzom też. 

Mistrzostwa zostały przełożone na rok 2021. A myśmy w związku z tym zdecydowaliśmy, że w dniu, w którym miały rozpocząć się Mistrzostwa Europy napotkanym dzieciom damy gratis po piłce. I dzisiaj (13.06.) kilkanaście piłek uszczęśliwiło dzieciaki. Niech grają w drużynach i tworzą nowe wspólne grupy i dobrze między sobą współpracują, a przy tym niech wspólnie wielbią Boga. Tutaj jeden z dzisiejszych napotkanych szczęśliwców ze Szczyrku, akurat szedł na trening kiedy go spotkałem i nie spodziewał się takiej niespodzianki. Przyjął z wielką radością. Warto takie akcje robić, aby świat czynić piękniejszym. Prawda! 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.