Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Nabożeństwo z piłkami w tle

Zbliżają się we wrześniu Mistrzostwa Europy w Siatkówce, które będą się rozgrywały także w Polsce w trzech miastach Krakowie, Katowicach i Gdańsku. My w Szczyrku w parafii ewangelickiej 12 września chcemy także podczas nabożeństwa modlić się o te Mistrzostwa i o nasza drużynę. Jest wielu parafian W Szczyrku, którzy kochają piłkę siatkową. Zbieramy też piłki do gry w siatkówkę i chcemy młodych ludzi zachęcić poprzez Ewangelię i sport do spotykania się, do tworzenia drużyn i rozgrywania pięknych meczów między sobą. Chcielibyśmy zachęcić tych wszystkich, którzy w czasie minionego roku szkolnego siedzieli przed komputerami i stali się troszkę egoistami do wspólnoty, do powrotu do spotykania się. Zbieramy piłki i tyle ile uda nam się zebrać rozdamy tym dzieciom i młodym ludziom, którzy kochają Słowo Boże i siatkówkę.

Dzisiaj wsparł nasz projekt Mistrz Świata w Skokach Narciarskich Piotr Żyła, mój były uczeń z lekcji religii ewangelickiej ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku. Piłki też przekazał już wojewoda Śląski. Zwróciliśmy się do wielu osób i liczymy na to, że również dołożą po piłce na to nabożeństwo. Nabożeństwo planujemy na 12 września na godz 11.00 .

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.