Nagrody dla najlepszych uczniów

24 stycznia w Zespole Szkół Zawodowych w Skoczowie miała miejsce uroczystość  wręczenia nagród najlepszym uczniom szkoły.

Na coroczną uroczystość zaproszenie Dyrekcji szkoły oraz Samorządu Uczniowski przyjęli Starosta Powiatu Cieszyńskiego - pan Jerzy Nogowczyk, Członkini Zarządu Powiatu Cieszyńskiego - pani Czesława Haczek, Przewodniczący Rady Powiatu Cieszyńskiego - pan Stanisław Kubicius, a także pani Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie - pani Maria Pindur.

Wśród szanownych gości znaleźli się także Dyrektorzy gimnazjów, w których poprzednio kształcili się Prymusi. Wdzięczność za wspaniałe przygotowanie do edukacji w kolejnym etapie edukacji uczniowie okazali porzez wręczenie Dyrektorom kwiatów, podziękowań i upominków.

Lista nagrodzonych uczniów, którzy w II semestrze roku szkolnego 2011/2012 oraz w I semestrze roku 2012/2013 uzyskali najlepsze wyniki jest bardzo długa.
Na szczególne uznanie zasługuje Kamil Macura, Stypendysta Prezesa Rady Ministrów, uczeń klasy IV Technikum Elektronicznego, który uzyskał I miejsce w ubiegłym roku szkolnym, wypracowując średnią ocen 5,05, a w pierwszym semestrze tego roku zajął 3 miejsce ze średnią 4,54.
Wśród uczniów szkoły zasadniczej wyróżnia się Krzysztof Folek - uczeń klasy trzeciej, kształcący się w zawodzie elektromechanik. Krzysztof uzyskał I miejsce za średnią 4,75.

Dyrektor szkoły wyraził podziękowania za trud włożony w wychowanie i kształcenie wszystkich nagrodzonych uczniów, poprzez list gratulacyjny dla rodziców oraz pracodawców, u których młodociani pracownicy uczą się zawodu. Prymusom zaś podziękował za godne reprezentowanie szkoły oraz za bycie wzorem dla innych uczniów.

Wśród docenionych znaleźli się także uczniowie, którzy w 2012 r. brali udział i zwyciężali w różnorodnych olimpiadach, konkursach i zawodach.

Tę podniosłą uroczystość zwieńczył występ teatralny naszej młodzieży, która wystawiła Jasełka o narodzeniu Chrystusa.

Bajerki News

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją