Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Nasz Świąteczny czas

Członkowie Skoczowskiego Stowarzyszenia Głuchych realizowali w dniu dzisiejszym kolejne warsztaty. Tym razem był to projekt „Święta spędzimy razem” dofinansowany ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2022.

   W związku z tym, że zbliżają się święta to i my zajęliśmy się świątecznymi tematami. Nasza Instruktorka, Pani Bożenka, pokazała nam w jaki sposób możemy przystroić świąteczny stół, co na nim ustawić by było miło i wygodnie. Obejrzeliśmy prezentację multimedialną o świątecznych zwyczajach. Próbowaliśmy smakowitych sałatek, które zostały zrobione przez nasze Panie i wymienialiśmy się ciekawymi przepisami na świąteczny czas.

   Nie zabrakło nam również ochoty do robienia ozdób świątecznych. To już stały punkt naszych grudniowych warsztatów a pani Bożenka zawsze potrafi wymyślić coś fascynującego i nowego.

   Przed nami jeszcze wspólna Wigilijka i pożegnanie 2022 roku. To był kolejny trudny rok dla osób Głuchych. Pandemia i konieczność noszenia maseczek wykluczają nas z codziennego życia, a nie każdy „Słyszak” to rozumie. No ale uśmiech i dobry nastrój wart jest dobrych wspomnień o chwilach spędzonych razem i wzajemnym miganiu.

 Sylwia Cz.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.