Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Po pożarze w Cieszynie

Do pożaru doszło 6.07.2011r., ok. godz. 20.00 w budynku komunalnym przy ul. Bielskiej. Na szczęście nie było ofiar. Mieszkanie, które strawił ogień nie nadaje się jednak do użytku.

Służby zostały powiadomione o pożarze około godz. 20.00. Na miejsce przybyły 4 jednostki straży pożarnej, policja oraz pogotowie ratunkowe. - 5 osób musiało opuścić budynek, nie wiadomo, czy wszystkie pochodzą z tego mieszkania. 2 osoby przewieziono do szpitala, 3 pozostałe musiały się przenieść do lokali zastępczych, które przygotował burmistrz Cieszyna - informuje mł. asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Na miejsce zdarzenia przyjechało też pogotowie energetyczne, ponieważ w budynku zapalił się kabel elektryczny, przez co w okolicy nie było energii elektrycznej.

Ogień rozprzestrzeniał się błyskawicznie, spalony został też strop. To nie pierwsze takie wydarzenie w tym budynku. Dwa lata temu też doszło tu do pożaru.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.