Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Półkolonie w Rudniku

Dobiegły końca tegoroczne półkolonie w Rudniku, na które Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Rudnik otrzymało dotację z Urzędu Gminy (wsparcie realizacji zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym – organizacja i przeprowadzanie profilaktyczno-sportowych zajęć popołudniowych, organizacja wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży Gminy Hażlach). Dzieci przez dwa tygodnie wakacji bardzo ciekawie i intensywnie spędzały czas.

Półkolonie pod nazwą „Mali Przyrodnicy”, obfitowały w zabawy sportowe, muzyczne, taneczne, warsztaty przyrodnicze, ekologiczne, twórcze, a także w wycieczki - dzieci odwiedziły ZOO w Chorzowie, obejrzały film pt. „Wojna z dziadkiem” w kinie i uczestniczyły w wycieczce rowerowej do Domu Przyrodnika w Hażlachu. Dodatkowym wyzwaniem dla wszystkich uczestników półkolonii był nocny Bieg Terenowy z latarkami.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.