Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Przedświąteczne spotkanie Seniorów w Pogórzu

     W dniu 30 listopada w sali spotkań przy parafii NMPKP w Pogórzu, odbyło się przedświąteczne spotkanie Seniorów z naszej miejscowości.

Po dwuletniej przerwie, pomimo zakazu organizacji spotkań, my zawsze pamiętaliśmy o naszych najstarszych mieszkańcach, poprzez zorganizowanie i przekazanie paczek świątecznych.

Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie Przyjaciół Pogórza i Rada Sołecka przy wsparciu Koła Gospodyń Wiejskich i naszej parafii. Była to również okazja do zakończenia projektu dotyczącego wsparcia Seniorów poprzez spotkania oraz warsztaty. W tym roku oprócz rękodzieła odbyły się warsztaty kulinarne, zorganizowane przy współpracy z Paniami z KGW. Dofinansowanie otrzymaliśmy również z programu OPS w Skoczowie. Dziękuję zaprzyjaźnionym firmom za wsparcie. W spotkaniu uczestniczyli również Pani Wicestarosta Powiatu Cieszyńskiego, Pan Burmistrz Gminy Skoczów , księża naszej parafii w Pogórzu oraz parafii Ewangelicko-Augsburskiej ze Skoczowa. Obecni również byli przedstawiciele wszystkich organizacji społecznych z naszej miejscowości.

Spotkanie uświetniły występy dzieci pogórskiego oddziału przedszkolnego, z grupy „ SŁONECZKO”.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.