Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Przedszkolaki w progach SPTE

W Szkole Podstawowej Towarzystwa Ewangelickiego rozpoczął swoją działalność KLUB POMYSŁOWEGO PRZEDSZKOLAKA.
 
Na comiesięcznych spotkaniach prezentować chcemy ofertę kółek zainteresowań, na które mogą uczęszczać uczniowie klas młodszych naszej szkoły.
 
9 i 10 listopada odwiedziły nas najstarsze grupy z siedmiu przedszkoli (Przedszkole Towarzystwa Ewangelickiego, Bajlandia, Jacek i Agatka, Jaś i Małgosia, To Tu, Oxford i Przedszkole nr 4). Na warsztatach zatytułowanych „Gimnastyka dla paluszków – origami dla maluszków” młodzi i jak się okazało niezwykle zdolni adepci sztuki origami złożyli dwa modele – sowę i lisa. Przedszkolaki nie tylko wykonały wiele równiutkich zgięć, ale też posługiwały się fachowym, matematycznym słownictwem. Niestraszne im były kwadraty, trójkąty, wierzchołki, boki i kąty. Na koniec każdy pięknie ozdobił swoją pracę. Tak solidnie wykonane zadanie musiało zostać nagrodzone! Dzieci otrzymały dyplom i słodką niespodziankę. Zajęcia przygotowały i poprowadziły panie Joanna Berek i Anna Walica, a pomocnikami byli uczniowie z kółka origami z klas trzecich. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się u nas bawili i w grudniu spotkamy się ponownie – tym razem w roli odkrywców na przyrodniczym eksperymentatorium.
 
M.G.
źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.