Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Różności z cieszyńskiej SP nr 1

W Szkole Podstawowej nr 1 w Cieszynie realizowany jest program „Laboratoria Przyszłości”, dzięki któremu dzieci, korzystając między innymi z Omneo Pets czyli urządzenia mobilnego wyświetlającego realizowane treści na macie projekcyjnej, jak również z Empiriusza, który z kolei przenosi uczniów do świata wirtualnej rzeczywistości laboratorium chemicznego, rozwijają swoją kreatywność.

W Jedynce uczniowie mają możliwość spożytkowania swojej energii podczas różnorodnej aktywności fizycznej na lekcjach WF ale także rozwijania talentów łyżwiarskich, dzięki współpracy z KS Cieszyn – sekcją łyżwiarstwa figurowego. Dzieciaki wypracowują również zdrowe nawyki żywieniowe, przygotowując zdrowe sałatki, mają okazję uczyć się przez zabawę czy rozwijać swoją wyobraźnię podczas tworzenia np. gazetek, przenoszących czytelników w świat znany z lektur szkolnych. W najbliższy wtorek, 7 marca, od godziny 16.00, podczas Dnia otwartego, będzie można dowiedzieć się i zobaczyć co jeszcze można robić w Jedynce, będąc jej uczniem.

Zespół ds. promocji SP nr 1 w Cieszynie

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.