Samochodowcy ze skoczowskich Bajerek wylądowali w Hiszpanii

W roku szkolnym 2012/2013 Zespół Szkół Zawodowych w Skoczowie przystąpił do projektu: Innovative and creative solutions in automotive industry - Technological background of their usage in modern cars, czyli Innowacyjne i kreatywne rozwiązania w przemyśle samochodowym
– Techniczne zaplecze ich wykorzystania w nowoczesnych pojazdach.

Projekt opracowywany jest we współpracy z organizacją EURO MIND – hiszpańską firmą konsultingową, specjalizującą się w tworzeniu projektów i zarządzaniu europejskimi funduszami w ramach Programu Leonardo da Vinci. Projekt jest realizowany od listopada 2012 do kwietnia 2013 r.

W ramach programu 20 uczniów z klas technikum w zawodzie technik pojazdów samochodowych 31 stycznia wyjechało do Hiszpanii, gdzie odbywają miesięczną praktykę w firmach: Vogue Motors SL; Auto Fire SL; Vulcanizados San Jose; Celiem SL; Fercam Sound Car SL; Centrum Szkoleniowe Szkoły Zawodowej w Jean.

Zajęcia u pracodawców przeplatane są lekcjami języka hiszpańskiego, na które nasi uczniowie uczęszczają razem z grupą uczniów z Anglii, a także wycieczkami - zwiedzając okoliczne atrakcje turystyczne.

Polecamy stronę poświęconą temu projektowi oraz galerię zdjęć: http://hunter.xon.pl/leonardo/news.php

Bajerki News

źródło:
dodał: autor

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2013-02-07 18:36:19
gość: Na wieść o ich przyjeździe spuścili wodę z basenu :D
2013-02-08 09:37:50
gość: Więcej informacje o pobycie naszych uczniów w Hiszpanii znajdziecie na http://hunter.xon.pl/leonardo/news.php oraz na ich profilu http://www.facebook.com/TheBestMechanics :-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją