Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Spotkanie z panem policjantem - Przedszkole nr 19 w Cieszynie

Dzieci z Przedszkola nr 19 w Cieszynie uczestniczyły w zajęciach na temat bezpieczeństwa z panem policjantem. Zostały omówione zasady bezpieczeństwa na co dzień, a także z powodu zbliżających się wakacji. Przedszkolaki dowiedziały się jak zachowywać się w górach, nad jeziorem, nad morzem, a także podczas spotkania z dzikimi zwierzętami i obcymi ludźmi, miały także okazję obejrzeć i usłyszeć samochód policyjny.

Zajęcia na temat bezpieczeństwa to bardzo ważny temat poruszany w trakcie całego roku szkolnego, a szczególnie teraz, z powodu zbliżających się wakacji. Dlatego równie ważne jest, aby rodzice, opiekunowie, wychowawcy od najwcześniejszych lat wyposażali dzieci w nawyki unikania, zapobiegania i możliwie szybkiego pokonywania wszelkich niebezpieczeństw. Dzieci posiadające wiedzę na temat bezpieczeństwa i zdrowia będą potrafiły przewidywać i unikać zagrożeń, posiadać wiedzę i umiejętność potrzebną do pokonywania trudnych sytuacji w przedszkolu, w domu, a następnie w szkole.

 

Przedszkole nr 19 w Cieszynie

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.