Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Sukces lekkoatletów z SP3 Cieszyn

W Chybiu 30 września br. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Cieszyńskiego Szkół Podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych. Do rywalizacji przystąpiły nasze dwie sztafety: dziewcząt i chłopców z klas VII-VIII, które nie tylko reprezentowały naszą szkołę ale przede wszystkim miasto Cieszyn! Chłopcy swym fenomenalnym biegiem pokazali znów, że są najlepsi! Naszą mistrzowską drużynę tworzyli: Jacek Spyrka, Tomasz Żarski, Maciej Szczotka, Alex Favara, Błażej Kula. Sztafeta dziewczynek w składzie: Zofia Habarta, Dominika Glajcar, Iwona Sitek, Martyna Sztuchlik, Dagmara Białożyt, Natalia Gembala uplasowała się na miejscu V-tym.

Natomiast w dniu 5 października w Ćwiklicach przeprowadzony został etap rejonowy, w którym nasi wspaniali lekkoatleci wystartowali i zajęli III miejsce!

Wszystkim zawodniczkom, zawodnikom i nauczycielom wychowania fizycznego serdecznie gratulujemy tak wspaniałych wyników!!!

Zespół Promocji SP3 Cieszyn

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.