Turniej siatkówki plażowej nauczycieli

Na boisku Zespołu Szkół Zawodowych w Skoczowie 22 maja 2012 roku odbył się kolejny już turniej siatkówki plażowej nauczycieli, objęty patronatem Starosty Cieszyńskiego Pana Jerzego Nogowczyka.

Zawody poprzedzone były warsztatami metodycznymi: Technika odbić piłki w siatkówce plażowej, które prowadziła Agnieszka Mitręga – nauczycielka ZS nr 1 w Skoczowie i zawodniczka II ligowej Iskry Pszczyna.
 Po raz pierwszy w historii turnieju w kategorii OPEN zwyciężyły panie: Agnieszka Mitręga i Edyta Małustowska, które w finale pokonały 2:1 w setach Grzegorza Wanata(SP-3 Cieszyn) i Józefa Petera(Gimnazjum Kończyce Wielkie) – zwycięzców z ubiegłego roku. Mecz o 3 miejsce zakończył się również wynikiem 2:1. Waldemar Bulandra i Marcin Słama z Gimnazjum  w Dębowcu pokonali gospodarzy Rafała Hejnowicza i Janusza Macurę z ZSZ w Skoczowie.

Puchary ufundowane przez Pana Starostę wręczył najlepszym parom doradca metodyczny wychowania fizycznego Janusz Stanieczek.