Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Uczniowie ZSGH w Wiśle Finalistami Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo PRODUKCIK 2022

Właśnie ogłoszono listę finalistów Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo PRODUKCIK 2022. Komisja kwalifikacyjna złożona z przedstawicieli biznesu reprezentujących firmy Avanade, BNY Mellon, Euroclear Bank, Europ Assistance, UBS dokonała w dniach 25 kwietnia – 5 maja 2022 roku oceny działalności młodzieżowych miniprzedsiębiorstw. Ocenie podlegały m.in. raporty z działalności, dokumentacja finansowa miniprzedsiębiorstw na platformie internetowej programu Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo oraz systematyczność i zaangażowanie uczniów w prowadzoną działalność. W gronie finalistów znaleźli się również uczniowie Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle prowadzący w naszej szkole sklepik „Zakątek dobrodziejstwa”: Mateusz Bury, Justyna Moroń, Maksymilian Legierski oraz Kamil Nowak.

Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo to innowacyjny program edukacyjny, w którym uczniowie zakładają w szkole realnie działającą firmę (tak! biznesmeni muszą planować grafik, zaopatrywać w towar, obmyślać strategie reklmowe, a także dbać o czystość naszego sklepiku. No i oczywiście - sprzedawać i raportować!) Celem programu jest przygotowanie uczniów do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, pokazanie szans i zagrożeń wynikających z samozatrudnienia oraz kształtowanie niezbędnych postaw i umiejętności w zakresie przedsiębiorczości. 

Opiekunem projektu uczniów jest pani Agata Gołąb – nauczyciel przedmiotów ekonomicznych.

A może i Ty czujesz w sobie moc przedsiębiorczości i chciałbyś podzielić sukcesy naszych uczniów? Zapraszamy! W nadchodzącym roku szkolnym 2022/23 rekrutujemy aż na 3 kierunki, które otworzą drzwi Twojej kariery:

-technik ekonomista
-technik rachunkowości
-technik handlowiec

Więcej informacji znajdziesz tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=iy-k2Eh0uCo&feature=emb_logo

https://zsgh.wisla.pl/strona/rekrutacja-dokumenty

 

 

 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.