Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Uczymy się od najlepszych - mechanicy i rolnicy z Międzyświecia w Chempeście.

Mechanicy operatorzy maszyn i pojazdów rolniczych i technicy rolnicy z Zespołu Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu złożyli wizytę w Przedsiębiorstwie Zaopatrzenia Rolnictwa Chempest S.A. w Raciborzu.

Spółka prowadzi sprzedaż maszyn i pojazdów rolniczych przede wszystkim marki John Deere ale również krajowych producentów. Profesjonalnie zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem w części zamienne, bezpośrednim doradztwem specjalistów z zakresu uprawy roślin i hodowli zwierząt. Krótko mówiąc młodzież mogła doświadczyć jak wygląda profesjonalna obsługa producentów rolnych. Chempest pokazał naszym uczniom co potrafi John Deere, a nasi uczniowie udowodnili, że John Deere im niestraszny! Każdy bowiem miał możliwość przetestowania samodzielnie obsługi najnowocześniejszego sprzętu. Wizyta zapoczątkowała współpracę szkoły z przedsiębiorstwem.
Na wiosnę kontynuując cykl edukacyjny młodzież zapozna się z nowoczesną generacją środków ochrony roślin,zaś jesienią pojeździmy kombajnami. Za możliwość skorzystania z opieki i doradztwa specjalistów dziękujemy Prezesowi Zarządu Chempestu - Panu Maciejowi Koryźnie. Niżej podajemy link do filmiku z naszego pobytu autorstwa Kamila naszego ucznia.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją