Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Warsztaty Twórczo Zakręcone Młynek 2021

W ubiegły weekend w dniach od 7 do 10 października odbyło się już 11 coroczne spotkanie Twórczo Zakręconych – największa tego typu impreza rękodzielnicza w Polsce. Warsztaty Twórczo Zakręcone „Młynek” od lat przyciągają do Ustronia miłośników różnorodnych technik hand-made z całej Polski i nie tylko i cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

 W ciągu czterech dni odbyło się siedem trzygodzinnych bloków warsztatowych podczas których 24 instruktorów przeprowadziło 92 warsztaty z różnych technik rękodzieła takich jak: makrama, koronka koniakowska, koronka klockowa, sutasz, haft płaski, beading, viking knit, haft cieniowany, diamond painting, filcowanie na mokro, scrapbooking, mix-media, temari, sztrykowanie, robótki na paluszkach, wiklina papierowa, frywolitka, kwiaty z foamiranu, szycie na maszynie i szycie ręczne, patchwork, pisanki ażurowe, pisanki batikowe i trawione kwasem, needle point, haft matematyczny, biżuteria z żywicy  i wiele, wiele innych. Na terenie Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowego "GWAREK", gdzie impreza ta odbywa się już od pięciu lat można było zaopatrzyć się w akcesoria do rękodzieła w 4 sklepikach. Ogółem w tegorocznych Warsztatach Twórczo Zakręconych w Ustroniu udział wzięło - 243 uczestników. Liczba ta jest co prawda mniejsza niż w 2019 roku, ale niestety pandemia zrobiła swoje i musieliśmy też ograniczyć ilość warsztatów, aby nie przekroczyć norm i obostrzeń związanych z Covid-19.

Z całego serca dziękujemy Miastu Ustroń za współpracę i gościnność. Bo od 10 lat Ustroń to wspólny dom Twórczo Zakręconych

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.