Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Wyjątkowi goście w SPTE

Jest tylko jedna szkoła w Cieszynie, w której z okazji Dnia Dziecka kilku odważnych nauczycieli zostaje na noc w szkole z uczniami klas 4-8 i jest to Szkoła Podstawowa Towarzystwa Ewangelickiego.  A ponieważ wyznajemy zasadę, że każda przyjemność może też nieść naukę, nasze wielkie nocowanie rozpoczęli goście: harcmistrz Tomasz Głasek oraz podharcmistrz Kinga Karolewska, wspierani przez naszego ósmoklasistę Szymona Siekierkę. Fascynująco opowiedzieli o harcerstwie, udało nam się nawet wspólnie wykonać jeden pląs! :) 

Było ciekawie, pouczająco i inspirująco - dziękujemy!

 

A.C.

 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-06-10 21:27:14
koszenila6: "Przyrzekam całym życiem służyć tobie Ojczyzno..."tak zaczynała się przysięga, którą niegdyś złożyła Gorogosz. Co z niej zostało ? Uświnione w SOiZ sumienie. Opłacało się chociaż? Sczyściła fb - na zdjęciach z obozów harcerskich była jej uczennica, którą bez żenady swoim podpisem określiła jako złą i zdemoralizowaną. Z legendą Szarych Szeregów to ty, Gorgosz, nie masz nic wspólnego. Podszywka...W sumie paskudne.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.