Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Za nami Dzień otwarty w cieszyńskiej SP nr 1

7 marca gościliśmy w naszej szkole wychowanków cieszyńskich przedszkoli, którzy mogą zostać uczniami Jedynki. Jakie atrakcje na nich czekały w szkolnej Krainie Czarów? Wszystkich witała smoczyca Lucynka, zapraszając do auli szkolnej, w której pan dyrektor opowiedział o zaletach naszej szkoły i zaprosił na krótki film o niej. A potem zaczęło się zwiedzanie. Każdy mógł zakręcić kołem fortuny dzięki elektronicznej Sowie, w stacji Lego interaktywnie pobawić się klockami, a w kolejnej sali kodować wzory na dywanie. Miłośnicy muzyki mogli spróbować zagrać na różnych instrumentach, żeby później zobaczyć ciekawe doświadczenia ze świata chemii i fizyki. W międzyczasie smoczyca Lucynka zapraszała do zdjęć ze sobą. W świetlicy szkolnej był kącik kreatywny, w którym można było stworzyć własną łąkę i przyozdobić swoją buzię fajnym rysunkiem. Pani logopeda sprawdziła giętkość języka, a panie matematyczki zdolność logicznego myślenia. Na tych, którzy zgłodnieli czekały pyszności w Artystycznej kawiarence pod Jedynką. Na korytarzach można było podziwiać piękne dekoracje oraz prace z kilku edycji konkursu regionalnego. Jedynka może pochwalić się bardzo dobrą bazą sportową, w skład której wchodzą dwie sale gimnastyczne, boisko i salka do gimnastyki korekcyjnej. I to właśnie w obu salach gimnastycznych, podczas Dnia otwartego, czekało na przyszłych pierwszoklasistów mnóstwo atrakcji .

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie Jedynki. Ogromne brawa dla Samorządu Uczniowskiego za organizację tego dnia. Wielkie wyrazy wdzięczności dla całej społeczności Jedynki, która zaangażowała się w różnorodny sposób w to, żeby po wizycie w SP 1 wszyscy mieli co wspominać.

Więcej zdjęć można zobaczyć na fb szkoły. Zapraszamy.

 

Zespół ds. promocji SP nr 1 w Cieszynie

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.