Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Zakończenie projektu "E-senior"

30 sierpnia zakończono realizację projektu „E-senior”, którego celem było przybliżenie nowoczesnych technologii seniorom, ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonowania e-recepty, obsługi telefonu komórkowego, smartfonu oraz Internetu. Grupę inicjatywną projektu tworzyli uczestnicy Hufca Pracy w Bielsku-Białej oraz Skoczowie.

W ramach działań podsumowujących realizację projektu, grupa inicjatywna przygotowała wystawę zdjęć ze spotkań z seniorami. W pierwszej kolejności, została ona zaprezentowana w siedzibie Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bielsku-Białej, gdzie pracownicy oraz uczestnicy OHP mogli obejrzeć fotorelacje z działań projektowych – spotkań w siedzibie Domu Seniora oraz wspólnych wyjść do kawiarni.

Kolejnym działaniem podsumowującym projekt był piknik, którego pomysłodawcą był Dzienny Dom Pobytu „Józefów” w Bielsku-Białej. Grupa inicjatywna postanowiła włączyć się w organizację przedsięwzięcia i przygotować część poczęstunku oraz zaprezentować przygotowaną przez siebie wystawę zdjęć.  Dla zainteresowanych młodzież przygotowała materiały promocyjne zawierające informacje o projekcie oraz instrukcję korzystania z e-recepty.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.