Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Zdalne pożegnanie absolwentów LO Wisła

„Rozwój oznacza zmianę, a zmiana łączy się z ryzykiem wkroczenia ze znanego w nieznane”. Ta znacząca zmiana, gdyż kończąca ważny etap życia, nastąpiła dla tegorocznych maturzystów. 30 kwietnia spotkaliśmy się po raz ostatni przed egzaminem dojrzałości, by uroczyście pożegnać absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. P. Stalmacha w Wiśle, niestety w formie akademii online. W jej trakcie wysłuchaliśmy wspólnie nagranych przemówień i filmików nauczycieli oraz uczniów, które znajdują się na stronie naszej szkoły i szkolnym FB.

Choć naszym abiturientom nie dane było w pełni zaznać pobytu w murach „Stalmacha”, w pamięci zachowają wiele wspólnych chwil. Wśród wspomnień z licealnych lat najczęściej wymieniają: fachowych, empatycznych, służących pomocą nauczycieli, potrafiących zainteresować lekcją; wycieczki, rajdy integracyjne, wyjazdy zagraniczne; spotkania tematyczne, szkolne konkursy; chór szkolny; urok szkoły i rodzinną atmosferę; indywidualne podejście do uczniów; zawody sportowe.

Gratulowaliśmy także absolwentce z najwyższą średnią uzyskania Indeksu Akademii WSB. Teraz życzymy trzecioklasistom sukcesów na egzaminach maturalnych!

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.