Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Zimowa półkolonia w SP 5 w Cieszynie

Ferie zimowe 2023 przeszły już w naszym województwie do historii, ale mamy co wspominać! W tym roku w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie we współpracy z TPD w Cieszynie dzieci mogły spędzić dwa cudowne tygodnie wypełnione atrakcjami, wyjazdami i interesującymi warsztatami.

Były ciekawe wycieczki do Muzeum Beskidzkiego w Wiśle, do Chlebowej Chaty w Górkach, do kina i na basen. Dzieci uczestniczyły w warsztatach pieczenia ciasteczek, warsztatach pszczelarskich, warsztatach regionalnych i balonowych! Brały udział w fantastycznym balu karnawałowym, gdzie oprócz tańca i zabawy oglądały pokaz iluzjonisty! Konstruowały roboty na zajęciach z robotyki, budowały z klocków Incastro i zwiedzały Cieszyn grając w grę miejską. Piły gorącą czekoladę na Wzgórzu Zamkowym i uczyły jak opiekować sie psem na zajęciach dogoterapii. Spędzały też czas na swobodnych zabawach i grach na świeżym powietrzu!

Dziękujemy pani dyrektor Danucie Łabaj za zorganizowanie ciekawego, kreatywnego i pełnego uśmiechów zimowego wypoczynku dla dzieci!

 

 

 

 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.