Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Znaki drogowe

Na wiadukcie nieopodal przejścia granicznego w Cieszynie stoją takie oto znaki.Czy są one ustawione prawidłowo? Kto odpowiada za ich ustawianie?Zdjęcie robiłem z lewej strony ulicy, ale jadąc prawą stroną pierwszy znak ustąp pierszenstwa zasłania pozostałe.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2011-07-16 20:18:20
gość: mój znajomy jak przyjechał do Polski to powiedział, że w życiu tylu znalów co u nas nie widział....znak na znaku znak.... Stwierdził, ze jest ich tyle, że nawet trudno je po czasie wszystkie już zauważać.....Ma to jakiś sens, tyle i TAK GĘSTO je stawiać?
2011-07-21 22:40:25
gość: Chłopie co Ci znaki przeszkadzają - na (skąd inąd powiatowej) ulicy w Cieszynie - Pikiety - już drugi rok asfaltu nie ma. Oznakowanie oczywiście jest - np. parometrowe rusztowanie z drogowskazami - swego czasu odkrywczo umieszczało Bratysławę w Czechach
2011-07-22 18:28:33
gość: Nie ma asfaltu bo bezmyślnie ustawili 3 znaki jeden obok drugiego.Pierwszy zasłania pozostałe a taki znak to co najmniej kilkaset złotych i nie mają pieniędzy na asfalt.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.