Brązowy medal w Mistrzostwach Polski Oldboyów siatkarzy z Cieszyna!

Sporym sukcesem zakończyły się XVI Mistrzostwa Polski w siatkówce które odbyły się w dniach 13-15.05.2011 w nadmorskiej miejscowości Rewal.

Drużyna „mosiu” Cieszyn w składzie : Tadeusz Chodykin, Andrzej Rendaszka, Grzegorz Wanat, Jan Nowakowski, Stanisław Wisełka, Ryszard Kwaśniewski, Jerzy Szuba zajęła bardzo wysokie 3 miejsce w kategorii 50+ na 11 startujących zespołów.

Eliminację przeszła wygrywając swoją grupę składająca się z 4 zespołów. W półfinale uległa późniejszym zwycięzcom drużynie ze Szczecina, a w meczu o 3 miejsce po zaciętej walce w tiebreaku pokonała zespół Gamrata Jasło w stosunku 2:1. Nagrodę MVP dla najlepszego zawodnika tej kategorii otrzymał zawodnik drużyny „Mosiu” Cieszyn G. Wanat.