Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Piekielne niebo w bibliotece

10 kwietnia Biblioteka Publiczna w Skoczowie gościła Karolinę Ligocką - skoczowiankę, która niedawno wydała swoją pierwszą książkę. Powieść "Piekielne niebo", wydana nakładem Wydawnictwa "Mięta", pojawiła się na rynku wydawniczym 20 marca i do tej pory zdążyła już zebrać wiele pozytywnych recenzji.

Karolina Ligocka, która na co dzień jest inspektorem ds. obrotu nieruchomościami, pisze od wielu lat. Aczkolwiek jej wcześniejsze utwory trafiały do przysłowiowej szuflady. "Piekielne niebo" to pierwsza powieść, którą zdecydowała się udostępnić szerszej publiczności. Jak sama powiedziała podczas spotkania - wydawnictwo służyło jej ogromną pomocą, zaś w przygotowaniu są już kolejne części powieści. A takie będą przynajmniej dwie! My również zachęcamy do przeczytania książki, zwłaszcza że jest dostępna również w skoczowskiej bibliotece.

Środowe spotkanie tradycyjnie odbyło się w Czytelni Centrali biblioteki, a poprowadził je dyrektor instytucji Marcin Wieczorek. Bibliotekarze dziękują wszystkim za liczną obecność, a Karolinie Ligockiej życzą wielu pisarskich sukcesów!

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.