Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Wisła Strumień - KS Spójnia Landek 1:2

Rzutem na taśmę zespół z Landeka zdobył zwycięstwo w Strumieniu nad miejscową Wisłą. Od 43 minuty spotkania zespół gospodarzy prowadził 1:0 po bramce Wacława Jandudy. W drugiej połowie zespół Wisły starał się podwyższyć prowadzenie na 2:0 jednak co raz sędzia asystent podnosił chorągiewkę wskazując na spalonego. W końcówce za sprawą Zielińskiego oraz Szczygielskiego goście wyszli na prowadzenie. Chwilę pózniej gospodarze doprowadzili do remisu, jednak i tym razem sędzia liniowy dopatrzył się pozycji spalonej. Emocje sięgały zenitu, za krytykowanie decyzji sędziego drugą żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną otrzymał zawodnik gospodarzy Tomasz Holewik, a po meczu w dość kontrowersyjnych okolicznościach czerwoną kartkę otrzymał Dariusz Indyk. Incydent który wydarzył się po zakończonym spotkaniu na pewno będzie miał srogie konsekwencje dla włodarzy klubu, nieuniknione jest że Strumień może rozgrywać mecze bez publiczności do końca sezonu.