Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 921komentarzy: 1

Warsztaty zdrowego gotowania dla dzieci

2016.03.05 10:47

Autor: kontakt24

12 lutego w Szkole Podstawowej nr 7 w Cieszynie odbyły się warsztaty zdrowego gotowania dla dzieci. Podczas warsztatów, które prowadzone były przez mamę naszej uczennicy Dominikę Kania oraz Natatlię Surzycką dowiedzieliśmy się jak należy przyrządzić kaszę jaglaną żeby była zdrowa i smaczna oraz jakie dania i przysmaki dla dzieci i nie tylko możemy z niej wyczarować. Uczniowie klasy trzeciej wraz z rodzicami przygotowywali pyszne i zdrowe racuchy

z kaszy jaglanej, które podawane były w towarzystwie musu truskawkowego, świeżych owoców bakalii i orzechów. Każdy sam mógł komponować swoje ulubione dodatki, co było dla dzieci ogromną frajdą. Podczas warsztatów uczniowie wspólnie przygotowywali także pożywne i świeżo wyciskane soki z warzyw i owoców np. z jabłek , marchewki, pomarańczy, z buraków i kapusty czerwonej. Było pysznie, zdrowo, smacznie i kolorowo, a zapachy jakie unosiły się w całej szkole były obłędne. Na koniec każdy z uczestników warsztatu dostał przepisy na racuchy oraz informację w jaki sposób poprawnie przyrządzić kaszę jaglaną w domu, tak żeby zdrową kuchnią mógł zarazić całą rodzinę. Było super. Dziękujemy!!!


zródło: OX.PL
dodał: kontakt24 2016.03.05 10:47
drukuj artykuł

Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

elkat
2016.03.05 20:17
elkat
Nazwiska w języku polskim się odmienia, więc powinno być: "Dominikę Kanię" i oczywiście "przyrządzić" przez dwa "rz" !!! Edukacja .... (zostawię bez komentarza :-/ )
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .