Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 674komentarzy: 0

Pokaz diafilmów w Szkole Podstawowej Towarzystwa Ewangelickiego

2017.03.07 11:32

Autor: alicja_cz1

 W SPTE zawsze chętnie podróżujemy, wybieramy się na wycieczki bliskie i odległe, poznajemy świat w jego różnorodności nie tylko ze szkolnych ławek. Tym razem postanowiliśmy się wybrać w podróż sentymentalną – w przeszłość. Pomogli nam w tym państwo Mariola i Grzegorz Ptakowie, którzy przyjęli zaproszenie do naszej szkoły i przeprowadzili pokaz diaflimów dla uczniów  klas czwartych.

Nie była to wycieczka w odległą przeszłość, nauczyciele oglądali diaskopy z sentymentem wspominając dzieciństwo i pokazy domowe, ale dla uczniów był to zupełnie nowy (choć w istocie stary ;) ) świat. W przyciemnionej sali, zapatrzeni w przesuwające się obrazy czwartoklasiści, jak urzeczeni słuchali głosów pani Marioli i pana Grzegorza, którzy rewelacyjnie interpretowali pokazywane bajki. Po pokazie diaskopom -  tym większym i mniejszym, mogli się przyjrzeć także uczniowie klas młodszych.

Niestety aparat fotograficzny zawiódł i nie spisał się w zaciemnionych warunkach, nie pokażemy zatem zdjęć z pokazu, ale pozwolimy zerknąć na kilka kadrów z prezentowanych bajek. Może i was rozbawi krokodyl Gienio, który szukał przyjaciół i został… Czerwonym Kapturkiem, może uśmiech obudzi Karlson z dachu – sprawca domowej powodzi? Wszystkim życzymy miłego oglądania, a państwu Patkom dziękujemy serdecznie za świetny pokaz i rewelacyjną interpretację głosową!

zródło: OX.PL
dodał: alicja_cz1 2017.03.07 11:32
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .