Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1577komentarzy: 0

Dzień Dziecka w duchu 'fair play'

2017.06.03 17:03

Autor: flores73@wp.pl

1 czerwca na Stadionie KS "Beskid" im. R. Kukucza w Skoczowie odbyła się XIV Szkolna Olimpiada Sportowa Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II,  zorganizowana przez nauczycieli wychowania fizycznego: pana Piotra Piotrowskiego, pana Łukasza Zgodę, pana Korneliusza Rakusa i panią Iwonę Czakon-Kobus.

Po barwnym pochodzie wokół płyty boiska najlepsi sportowcy szkoły zapalili symboliczny znicz olimpijski. Odśpiewaliśmy hymn szkoły i z klatek wyleciały gołębie - symbol pokoju. W imieniu sędziów oraz zawodników zostały złożone przysięgi rywalizacji w duchu "fair play". Po oficjalnym otwarciu imprezy przez panią dyrektor Małgorzatę Jasionowicz uczniowie klas 1-6 wzięli udział w konkurencjach: biegach na 30m, 60m, 100m, 200m, 600m, 1000m; skoku w dal, rzucie piłeczką palantową, strzale piłką do bramki, rzucie piłką do kosza, biegu na szczudłach.

Na trybunach w roli oddanych kibiców zgromadzili się rodzice i rodzeństwo. Atmosfera przepełniona była radością, widoczną zwłaszcza na twarzach zdobywców pamiątkowych dyplomów.

zródło: OX.PL
dodał: flores73@wp.pl 2017.06.03 17:03
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .